O nas

Gitarzysta Zespołu 4U Band

Zespół weselny 4U Band

Nasz zespół tworzą młodzi i wspaniali muzycy. Poprzednio działaliśmy pod nazwą Retro.

Muzyka jest dla nas czymś więcej niż tylko pracą. Na co dzień wszyscy członkowie zespołu mają czynny kontakt z muzyką. Prowadzą orkiestry i zespoły ludowe, nauczają muzyki w szkołach.

W obecnym składzie grają:

  • Kasia – wokal, flet
  • Łukasz – wokal, instrumenty klawiszowe, akordeon
  • Paweł – wokal, instrumenty klawiszowe, akordeon
  • Piotrek – wokal, gitara elektryczna, gitara akustyczna

Gramy na żywo! Realizujemy specjalne zamówienia, a na życzenie odtwarzamy utwory w oryginalnej wersji.
Zespół weselny 4U Band

Zespół na wesele i oczepiny

Świetnie bawimy gości za stołami – zarówno na weselach jak i poprawinach. Organizujemy oczepiny i zabawy w trakcie biesiadowania. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem muzycznym, nagłośnieniem, oświetleniem sceny oraz innymi akcesoriami (np. dymiarka).

Nie martw się, dojedziemy do Ciebie – świadczymy usługi na terenie całego kraju. Sprawdź wolne terminy na występ naszego zespołu.

Bogate instrumentarium zespołu i idealne połączenie doświadczenia w zabawianiu gości oraz dobrej muzyki sprawia, że klienci wychodzą z wesela zadowoleni, mimo odcisków na stopach i przyspieszonego oddechu.

Muzyka zespołu 4U Band

W repertuarze zespołu weselnego 4U Band znajduje się wiele utworów z różnych gatunków muzycznych. Gramy muzykę pop, disco polo, rock, disco, lata 80-te, biesiady, muzykę góralska.

Jesteśmy elastycznym zespołem i zależy nam aby zawsze wychodzić naprzeciw oczekiwaniom gości. To dla nich gramy! Dlatego repertuar na dane wesele tworzymy w oparciu o oczekiwania naszych klientów ponieważ jest to kwestia mocno indywidualna. Zależy nam aby dopasować się do oczekiwań gości weselnych zamiast narzucać im nasz gust muzyczny.

Sam repertuar to za mało! Ważne jest także brzmienie! Sprawdź naszą sekcję demo gdzie możesz nas posłuchać.