Instrumenty


Instrumenty klawiszowe

Bazą brzmieniową naszego zespołu są instrumenty klawiszowe. Dają one duże możliwości brzmieniowe. Dostępne efekty pozwalają zagrać popularne utwory w wersjach wiernych oryginałom.
Na klawiszach grają u nas Łukasz i Paweł

Gitara elektryczna

Tego instrumentu nie trzeba przedstawiać. Przykuwa on najwięcej uwagi na weselach, zwłaszcza gdy gra na nim Piotrek. Ma duże możliwości techniczne i odpowiada za solówki, z którymi kojarzymy nasze ulubione utwory (np. „Kryzysowa narzeczona” [Lady Pank], „Wonderful Tonight” [Eric Clapton]). Absolutne „must have” w każdym zespole.

Flet poprzeczny

Absolutne „must not have” w zespole:) ale stanowi fajny dodatek. Instrument o brzemieniu i skali zbliżonej do ludzkiego głosu. Najczęściej używany przy biesiadowaniu za stołami. Rzadko spotykany w zespołach weselnych. Posiadanie go w repertuarze wyróżnia nas na tle konkurencji.

Akordeon

Nasi klawiszowcy są także świetnymi akordeonistami. Barwa tego instrumentu jednoznacznie kojarzona jest z weselnymi zabawami. Umożliwia granie siarczystych mazurów i oberków. Tworzy weselny klimat podczas wyprowadzenia panny młodej.

To nie wszystko

Różnorodność repertuaru wymaga od nas umiejętności gry na innych instrumentach, będących uzupełnieniem naszego show. Gramy także na: saksofonie, tamburynie i gitarze akustycznej.

Zachęcamy do odsłuchania naszych przykładowych wykonań utworów aby mogli Państwo bliżej poznać nasz repertuar i styl.